mgr Anna Syczewska ANNISS as.
Studia na University of Wolverhampton Design & Media Arts i Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od wielu lat związana jest z Akademią, gdzie przez kilka lat była asystentem w Pracowni Kreacji Cyfrowej oraz Pracowni Rysunku na Wydziale Intermediów i jednocześnie prowadziła Pracownię Nowych Mediów na Wydziale Malarstwa. Od 2020 pracuje na Wydziale Architektury Wnętrz w Pracowni Projektowania Tkaniny i Ubioru, gdzie oprócz zajęć dydaktycznych, prowadzi także projekt Fashion Start Up. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej z dziedziny sztuki performance i mody.

Jest artystką interdyscyplinarną i projektantką. Obszar działania, w którym profesjonalnie się porusza, dotyczy zakresu szerokiego projektowania, gdzie wykorzystuje swoje wielowymiarowe doświadczenia artystyczne.

Zawodowo zajmuje się przede wszystkim projektowaniem ubioru, ponad to projektowaniem graficznym, web design’em, filmem, fotografią oraz sztuką performance.
Jest twórcą marki odzieżowej ANNISS, istniejącej na rynku polskim od 2011 roku, której estetyka sytuuje się na granicy ponadczasowej rockowej klasyki, futuryzmu i zreinterpretowanej elegancji.
 Jej twórczość prezentowana była na wielu festiwalach i przeglądach sztuki w Europie i na świecie między innymi w Chinach, Meksyku, Kanadzie, USA, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Holandii oraz tygodniach mody między innymi London Fashion Week oraz wielokrotnie Fahionphilospohy Fashion Week Poland.

  ㅁ PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNĘTRZ  PROJEKTOWANIE MEBLI  PROJEKTOWANIE EKSPOZYCJI I SCENOGRAFII PRZESTRZENI PUBLICZNYCH  SZTUKA PROJEKTOWANIA   SZTUKI PIĘKNE   NOWE MEDIA   PROJEKTOWANIE TKANINY I UBIORU   LABORATORIA  WARSZTATY
  ㅁ PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNĘTRZ  PROJEKTOWANIE MEBLI  PROJEKTOWANIE EKSPOZYCJI I SCENOGRAFII PRZESTRZENI PUBLICZNYCH  SZTUKA PROJEKTOWANIA   SZTUKI PIĘKNE   NOWE MEDIA   PROJEKTOWANIE TKANINY I UBIORU   LABORATORIA  WARSZTATY
Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, ul. Humberta 3 31-121 Kraków
︎︎︎(+48) 12 632 13 31

︎︎︎ARCHITEKTURA@ASP.KRAKOW.PL Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.
Wydział Architektury Wnętrz  ASP Kraków 2022