Wspólnie zaprojektujemy Akademię Przyszłości!
Twój głos ma dla mnie znaczenie!

WYBORY REKTORA 2020
Prof. Beata Gibała-Kapecka kandydatką na Rektora ASP!

Jest nam miło Państwa poinformować, że Dziekan naszego Wydziału, Prof. Beata Gibała-Kapecka, zdecydowała się kandydować na stanowisko Rektora ASP w wyborach 2020. Całą mocą wspieramy Jej działania!
Ze szczegółami Programu Wyborczego i wizją Akademii Przyszłości, którą chce tworzyć jako Rektor ASP, możecie się Państwo zapoznać na stronie: www.AkademiaPrzyszlosci.asp.krakow.pl.

Wybory Rektora odbedą się 17 czerwca (środa), o godz. 10.00. Szczegóły Kalendarza Wyborczego są dostępne na stronie ASP

BIO:
Dziekan Wydziału Architektury Wnętrz, którym zarządza od 2012 r., realizując strategię sprzyjającą rozwojowi kadry, doktorantów i studentów. Na stanowisku prodziekana od 2008 r.
Inicjatorka projektów restrukturyzacyjnych finansowanych ze środków publicznych o łącznej wartości 5.430.000 zł oraz multidyscyplinarnej współpracy uczelni z otoczeniem naukowym, biznesowym i społeczno-kulturalnym m.in. Miasta Krakowa, UJ, AGH, PK, MOS.
Zajmuje się projektowaniem przestrzeni oraz malarstwem. Jest autorką ponad 100 projektów z zakresu architektury wnętrz, 21 prac badawczych, 44 wystaw (w tym 18 indywidualnych). Aktywnie wspiera promocję i rozwój społeczności akademickiej poprzez organizację Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz (od 2010 r.) oraz organizację licznych warsztatów i zagranicznych wyjazdów naukowo-dydaktycznych do największych metropolii świata.
Pełni funkcję redaktora naczelnego czasopisma „inAW Journal - Multidisciplinary Academic Magazine”, poświęconego sztuce i nauce. Posiada doświadczenie jako członek komisji uczelnianych w obszarach istotnych dla zarządzania, tj. m.in. Inwestycji i Remontów, Zespołu Kontroli Zarządczej, Komisji ds. Wynagrodzeń, Zatrudnienia, Oceny i Rozwoju Kadry. Za liczne osiągnięcia odznaczona nagrodami Ministerstwa Edukacji Narodowej i Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Zobacz program wyborczy