Wydział Architektury Wnętrz
Projektowanie Architektury Wnętrz  
Projektowanie Mebli
Projektowanie Ekspozycji i Scenografii Przestrzeni Publicznych  
Sztuka Projektowania   Sztuki Piękne   Nowe Media  
Projektowanie Tkaniny i Ubioru   Laboratoria   Warsztaty  
Wydział Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie

︎ PISMO
︎ REDAKCJA
︎ DLA AUTORÓWPierwszy numer czasopisma inAW Journal poświęcony będzie perspektywom sztuki przestrzeni.
Nabór artykułów do inauguracyjnego numeru!
[CALL FOR PAPERS 1/ 2020]


Czasopismo naukowe inAW Journal – Multidisciplinary Academic Magazine to nowy periodyk wydawany przez Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie poświęcony badaniom granicy między nauką i sztuką.


●  Docieramy do środowisk artystycznych na całym świecie, a teksty na łamach pisma publikujemy w języku angielskim.
●  Naszych autorów wspieramy na każdym etapie opracowania tekstu do publikacji od koncepcji po egzemplarz wydawniczy.
●  Nie cenzurujemy poglądów, jesteśmy po to, by popularyzować treści, które chcesz przekazać światu.
●  Nasze czasopismo cechuje wysoka jakość wizualna, która wpływa na czytelność i odbiór treści, w ten sposób pomagamy autorom budować silną markę osobistą w sieci.

Teksty mogą zostać zgłoszone do publikacji w języku angielskim lub w języku polskim. Czasopismo oferuje usługi w zakresie profesjonalnego tłumaczenia naukowego i korekty językowej zgłoszonych publikacji.


Czasopismo inAW Journal pretenduje do miana czasopisma punktowanego, które będzie poddawane ewaluacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Do publikacji przyjmowane są następujące typy tekstów o charakterze naukowym i artystyczno-naukowym:

● RESERCH PAPER
(prezentujący wyniki badań naukowych lub działania artystyczne autora),

● REVIEV PAPIER
(jest to krytyczno-problemowe podsumowanie wyników badań naukowych lub osiągnięć artystycznych innych twórców  w wybranej dziedzinie naukowej lub artystycznej),

● CASE STUDY
(czyli studium przypadku, analityczne opracowanie wybranego przykładu dzieła, produktu, procesu projektowego/artystycznego lub zastosowania wyników badań naukowych).


inAW Journal to multidyscyplinarne czasopismo akademickie zajmujące się publikacją wyników badań naukowych i działań artystycznych. Misją czasopisma jest promocja twórczości naukowej i artystycznej polskich autorów na arenie międzynarodowej, dlatego artykuły na łamach inAW Journal ukazują się w języku angielskim.

Aby złożyć propozycję publikacji w czasopiśmie inAW Journal należy wysłać formularz zgłoszeniowy wraz z opracowanym tekstem publikacji drogą mailową lub za pośrednictwem systemu elektronicznej redakcji.Przed wysłaniem artykułu do publikacji zalecamy zapoznanie się z wzorem formularza recenzji, aby poznać kryteria oceny artykułów naukowych przyjmowanych do publikacji w inAW Journal.


︎ PISMO
︎ REDAKCJA
︎ DLA AUTORÓWMark


Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.  
® 2020 Piotrek SrebroMark
 #interior  #design  #intuicja  #informacja  #inspiracja  #intermedia  #online  #technika  #inżynieria  #marketing  #signin  #badania  #odmiana  #internet  #implementacja  #indeks  #login  #instalacja  #projektowanie  #incepcja  #rozwiązania  #business  #definicja  #inteligentne  #joinus!