(inAW 2020) Prezentacje II cz. Konferencji OPEN SPACE THINKING zostaną udostępnione online począwszy od 20.03.2020 r.
Śledźcie stronę Biennale: https://inaw.pl/Konferencja-II-czesc i informacje na FB. 
Wydarzenie DOŚWIADCZANIE PRZESTRZENI (w Hevre) oraz wystawa Future in HABIT (w TYTANO) odbędą się w późniejszym terminie.  

︎ PISMO
︎ REDAKCJA
︎ DLA AUTORÓWNabór artykułów do inauguracyjnego numeru pisma!!!
[CALL FOR PAPERS 1/ 2020]
Pierwszy numer czasopisma inAW Journal poświęcony będzie perspektywom sztuki przestrzeni.


Czasopismo naukowe inAW Journal – Multidisciplinary Academic Magazine to nowy periodyk wydawany przez Wydział Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie poświęcony badaniom granicy między nauką i sztuką.Temat numeru:
PERSPEKTYWY SZTUKI PRZESTRZENI︎inAW Journal●  Docieramy do środowisk artystycznych na całym świecie, a teksty na łamach pisma publikujemy w języku angielskim.
●  Naszych autorów wspieramy na każdym etapie opracowania tekstu do publikacji od koncepcji po egzemplarz wydawniczy.
●  Nie cenzurujemy poglądów, jesteśmy po to, by popularyzować treści, które chcesz przekazać światu.
●  Nasze czasopismo cechuje wysoka jakość wizualna, która wpływa na czytelność i odbiór treści, w ten sposób pomagamy autorom budować silną markę osobistą w sieci.inAW Journal to multidyscyplinarne czasopismo akademickie zajmujące się publikacją wyników badań naukowych i działań artystycznych. Misją czasopisma jest promocja twórczości naukowej i artystycznej polskich autorów na arenie międzynarodowej, dlatego artykuły na łamach inAW Journal ukazują się w języku angielskim.


Teksty mogą zostać zgłoszone do publikacji w języku angielskim lub w języku polskim. Czasopismo oferuje usługi w zakresie profesjonalnego tłumaczenia naukowego i korekty językowej zgłoszonych publikacji.Czasopismo inAW Journal pretenduje do miana czasopisma punktowanego, które będzie poddawane ewaluacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Do publikacji przyjmowane są następujące typy tekstów o charakterze naukowym i artystyczno-naukowym:
● RESERCH PAPER
(prezentujący wyniki badań naukowych lub działania artystyczne autora),
● REVIEV PAPIER
(jest to krytyczno-problemowe podsumowanie wyników badań naukowych lub osiągnięć artystycznych innych twórców  w wybranej dziedzinie naukowej lub artystycznej),
● CASE STUDY
(czyli studium przypadku, analityczne opracowanie wybranego przykładu dzieła, produktu, procesu projektowego/artystycznego lub zastosowania wyników badań naukowych).Aby złożyć propozycję publikacji w czasopiśmie inAW Journal należy wysłać formularz zgłoszeniowy wraz z opracowanym tekstem publikacji drogą mailową lub za pośrednictwem systemu elektronicznej redakcji.

Przed wysłaniem artykułu do publikacji zalecamy zapoznanie się z wzorem formularza recenzji, aby poznać kryteria oceny artykułów naukowych przyjmowanych do publikacji w inAW Journal.
Przeczytaj także:

︎ PISMO
︎ REDAKCJA
︎ DLA AUTORÓW


Przeczytaj jeszcze:

︎PISMO  ︎REDAKCJA  ︎DLA AUTORÓW


MarkWydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermadia.Mark