12.3.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów i zainteresowanych na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI 6.04.2019 na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w godz. 10.00-15.00, Wydział Architektury Wnętrz, ul. Szczepana Humberta 3

10.00-14.30 – Konsultacje prac do teczek na egzaminy wstępne:
dr Tomasz Westrych, dr Katarzyna Stryszowska-Winiarz; (ostatnie piętro, sale 44, 37,36)

11.30 – Oficjalne otwarcie, informacje o działalności Wydziału:
dziekan dr hab. Beata Gibała-Kapecka prof. ASP / prodziekan dr hab. Joanna Kubicz prof. ASP; (ostatnie piętro, antresola)

12.00-12.30 – Informacje ogólne o rekrutacji, Prezentacja różnych form kształcenia; (ostatnie piętro, antresola)

12.30-13.15 – Rozmowy o projektowaniu, wykład z prezentacją:
dr Łukasz  Sarnat; (ostatnie piętro, antresola)

13.30-14.30 – Oprowadzenie po pracowniach projektowych oraz laboratorium druku 3D:
dr Wojtek Kapela, mgr Magdalena Jurkowska, dr Łukasz Sarnat, dr Tomasz Westrych, studenci Koła Naukowego WAW; (ostatnie piętro, wszystkie sale i laboratoria)

Wydarzenie na FB