Głosowanie na Nagrodę Publiczności miesięcznika A&B

Zachęcamy do głosowania na najlepszy projekt — Nagrodę Publiczności w studenckim konkursie The Future is Now!.
Prezentujemy listę 17 projektów biorących udział w konkursie. Głosować można tylko raz wyłącznie na jeden projekt w dniach 16 marca–5 kwietnia br.
Autor pracy, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma roczną prenumeratę miesięcznika „A&B”.
Prace konkursowe stanowią prezentację sposobu myślenia o przyszłości projektowania i projektowaniu przyszłości w kontekście zmieniających się relacji międzyludzkich i relacji człowieka z otoczeniem.

Głosuj teraz!