Wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie

ㅁ Projektowanie Wnętrz  ㅠ Projektowanie Mebli
ㅌ Projektowanie  Ekspozycji  ㅜ Sztuka Projektowania
ㅗ Sztuki Piękne  ㅛ  Nowe Media ㄷ Projektowanie Ubioru
ㄴ Laboratoria  ㄱ Warsztaty

Wydział Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie

Szanowni Państwo,
w związku z pandemią COVID-19, czujemy się w obowiązku wsparcia służby zdrowia i Pacjentów szczególnie narażonych na działanie koronawirusa z racji upośledzonej odporności.
Wraz z Zespołem Ochrony Przyrody i Edukacji Środowiskowej w Instytucie Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego podjęliśmy się akcji zbierania funduszy na zakup środków ochronnych dla szpitali z oddziałami onkologicznymi.
Akcję rozpoczęliśmy 18 marca 2020. Przez pierwsze 2 dni zebraliśmy już ponad 2 tys. zł, które są wpłacane na konto Fundacji Pokonaj Chłoniaka. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom!

Od dzisiaj, 21 marca 2020, środki można wpłacać przez zrzutkę. Sprzęt zamawiamy, a oddziały i Pacjentów wspomagamy.


Prof. dr hab. Małgorzata Grodzińska-Jurczak
Instytut Nauk o Środowisku
Uniwersytet Jagielloński


Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.  
® 2020 Piotrek SrebroMark
 #interior  #design  #intuicja  #informacja  #inspiracja  #intermedia  #online  #technika  #inżynieria  #marketing  #signin  #badania  #odmiana  #internet  #implementacja  #indeks  #login  #instalacja  #projektowanie  #incepcja  #rozwiązania  #business  #definicja  #inteligentne  #joinus!