(inAW 2020) Prezentacje II cz. Konferencji OPEN SPACE THINKING zostaną udostępnione online począwszy od 20.03.2020 r.
Śledźcie stronę Biennale: https://inaw.pl/Konferencja-II-czesc i informacje na FB. 
Wydarzenie DOŚWIADCZANIE PRZESTRZENI (w Hevre) oraz wystawa Future in HABIT (w TYTANO) odbędą się w późniejszym terminie.  


Rekrutuj inWAW
Zaprojektuj swoją przyszłość!

✺ Naucz się języka wyrażania przestrzeni w zakresie architektury wnętrz, sztuk pięknych, multimediów! Rozwijaj się interdyscyplinarnie – poszerzaj swoją wiedzę, odkrywaj nowe obszary nauki i sztuki, aby Twoja praca projektowa była twórczością na najwyższym poziomie! Twórz środowiska interaktywne, multimedialne, miej wpływ na przyszłość, kreuj przestrzeń dla następnych pokoleń! Bierz udział w życiu artystycznym naszej Uczelni, w realizowaniu międzynarodowych projektów, warsztatów, wydarzeń (Biennale Architektury Wnętrz, konferencja Aneksy Kultury, Spazio Polifonico, Virtual reality  InteractiveLAB i wiele innych).

✺ Osiągnij wysoki poziom umiejętności rozwiązywania zróżnicowanych zadań z zakresu projektowania architektury wnętrz, wystaw i mebli, tkaniny i ubioru, a także doboru i kształtowania kolorystyki, oświetlenia i elementów infrastruktury technicznej! Zostań specjalistą w szeroko pojętej dziedzinie projektowania!

✺ Poszerzaj swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje w trakcie wyjazdów naukowo-badawczych, wykładów, konferencji i warsztatów prowadzonych przez kadrę z zagranicznych uczelni, konsultuj swoje idee z ekspertami w dziedzinie najnowszych technologii, wdrażaj swoje projekty, zdobywaj sławę międzynarodową!

✺ Pracuj indywidualnie lub w interdyscyplinarnych zespołach projektowych wraz ze studentami z innych uczelni – krajowych i zagranicznych! Bierz udział w pracach artystyczno-badawczych, artystycznym start-upie, wystawach w kraju i za granicą, naucz się promować swoje talenty – w prowadzonej przez Wydział Fashion Startup Gallery!

✺ Projektuj we wszystkich specjalnościach: meble, wnętrza, przestrzenie ekspozycyjne oraz tkaniny i ubiór! Dzięki wszechstronnemu programowi nauczania, który obejmuje teorię i praktykę z zakresu projektowania i sztuk pięknych, z dyplomem ukończenia Wydziału Architektury Wnętrz będziesz przygotowany do tego, by móc podjąć pracę w renomowanych, światowej sławy biurach projektowych, lub sam zaczniesz wyznaczać nowe kierunki w dziedzinie projektowania tworząc własną markę!

︎ TERMINY EGZAMINÓW WSTĘPNYCH  – ROK AKADEMICKI 2019/2020:

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

Egzamin wstępny
(przegląd i ocena prac, rozmowa z kandydatem): w dniu wyznaczonym między 18 a 28 czerwca 2019 (kandydat otrzymuje indywidualny termin egzaminu).


Studia stacjonarne drugiego stopnia

Egzamin wstępny
(przegląd prac i rozmowa kwalifikacyjna): w dniu wyznaczonym między 18 a 28 czerwca 2019 (kandydat otrzymuje indywidualny termin egzaminu).


Studia niestacjonarne pierwszego stopnia

Egzamin wstępny
(przegląd i ocena prac): w dniu wyznaczonym 18 lub 19 lipca 2019.


Studia niestacjonarne drugiego stopnia

Egzamin wstępny
(przegląd i ocena prac): w dniu wyznaczonym 18 lub 19 lipca 2019.


Studia niestacjonarne pierwszego stopnia w języku angielskim (EN)

Egzamin wstępny
(przegląd i ocena prac): w dniu wyznaczonym 18 lub 19 lipca 2019.


Studia niestacjonarne drugiego stopnia w języku angielskim (EN)

Egzamin wstępny
(przegląd i ocena prac): w dniu wyznaczonym 18 lub 19 lipca 2019.


Studia niestacjonarne drugiego stopnia w języku angielskim prowadzone wspólnie ze studiami DAT(EN)

Egzamin wstępny
(przegląd i ocena prac): w dniu wyznaczonym 18 lub 19 lipca 2019.


Godziny składania dokumentów w dziekanacie 10:00 – 14:00
Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermadia.Mark