Wydział Architektury Wnętrz
Projektowanie Architektury Wnętrz  
Projektowanie Mebli
Projektowanie Ekspozycji i Scenografii Przestrzeni Publicznych  
Sztuka Projektowania   Sztuki Piękne   Nowe Media  
Projektowanie Tkaniny i Ubioru   Laboratoria   Warsztaty  
Wydział Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie
WAW Rekrutacja 2020/2021


Szczegółowe informacje na stronach Akademii:
︎︎︎︎
︎︎︎︎︎ EGZAMINY WRZESIEŃ 2020

✺ STUDIA 1 STOPNIA NIESTACJONARNE – DRUGI NABÓR
(dotyczy również studiów w j. angielskim):

18-23 września rejestracja on-line oraz przesłanie dokumentów i teczki przez kandydatów,
25 września EGZAMIN przegląd prac on-line przez Komisję,
30 września wyniki egzaminu.︎︎︎Zasady rekrutacji


✺ STUDIA 2 STOPNIA NIESTACJONARNE – DRUGI NABÓR
(dotyczy również studiów w j. angielskim i wspólnych DAT):

18-23 września rejestracja on-line oraz przesłanie dokumentów i teczki przez kandydatów,
25 września EGZAMIN przegląd prac on-line przez Komisję,
30 września wyniki egzaminu.︎︎︎Zasady rekrutacji


︎ REKRUTACJA 2020/2021 

✺ STUDIA PODYPLOMOWE – DRUGI NABÓR:

18-23 września
rejestracja on-line oraz przesłanie dokumentów i teczki przez kandydatów,
28 września EGZAMIN przegląd i rozmowa on-line z Kandydatem,
30 września wyniki egzaminu.︎︎︎Zasady rekrutacji


Rekrutuj inWAW
Zaprojektuj swoją przyszłość!


✺ Naucz się języka wyrażania przestrzeni w zakresie architektury wnętrz, sztuk pięknych, multimediów! Rozwijaj się interdyscyplinarnie – poszerzaj swoją wiedzę, odkrywaj nowe obszary nauki i sztuki, aby Twoja praca projektowa była twórczością na najwyższym poziomie! Twórz środowiska interaktywne, multimedialne, miej wpływ na przyszłość, kreuj przestrzeń dla następnych pokoleń! Bierz udział w życiu artystycznym naszej Uczelni, w realizowaniu międzynarodowych projektów, warsztatów, wydarzeń (Biennale Architektury Wnętrz, konferencja Aneksy Kultury, Spazio Polifonico, Virtual reality InteractiveLAB i wiele innych).

✺ Osiągnij wysoki poziom umiejętności rozwiązywania zróżnicowanych zadań z zakresu projektowania architektury wnętrz, wystaw i mebli, tkaniny i ubioru, a także doboru i kształtowania kolorystyki, oświetlenia i elementów infrastruktury technicznej! Zostań specjalistą w szeroko pojętej dziedzinie projektowania!

✺ Poszerzaj swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje w trakcie wyjazdów naukowo-badawczych, wykładów, konferencji i warsztatów prowadzonych przez kadrę z zagranicznych uczelni, konsultuj swoje idee z ekspertami w dziedzinie najnowszych technologii, wdrażaj swoje projekty, zdobywaj sławę międzynarodową!

✺ Pracuj indywidualnie lub w interdyscyplinarnych zespołach projektowych wraz ze studentami z innych uczelni – krajowych i zagranicznych! Bierz udział w pracach artystyczno-badawczych, artystycznym start-upie, wystawach w kraju i za granicą, naucz się promować swoje talenty – w prowadzonej przez Wydział Fashion Startup Gallery!

✺ Projektuj we wszystkich specjalnościach: meble, wnętrza, przestrzenie ekspozycyjne oraz tkaniny i ubiór! Dzięki wszechstronnemu programowi nauczania, który obejmuje teorię i praktykę z zakresu projektowania i sztuk pięknych, z dyplomem ukończenia Wydziału Architektury Wnętrz będziesz przygotowany do tego, by móc podjąć pracę w renomowanych, światowej sławy biurach projektowych, lub sam zaczniesz wyznaczać nowe kierunki w dziedzinie projektowania tworząc własną markę!

Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.  
® 2020 Piotrek SrebroMark
 #interior  #design  #intuicja  #informacja  #inspiracja  #intermedia  #online  #technika  #inżynieria  #marketing  #signin  #badania  #odmiana  #internet  #implementacja  #indeks  #login  #instalacja  #projektowanie  #incepcja  #rozwiązania  #business  #definicja  #inteligentne  #joinus!