Wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie
 ㅁ   Projektowanie Wnętrz
 ㅠ Projektowanie Mebli
 ㅌ Projektowanie Ekspozycji
 ㅜ  Sztuka Projektowania
 ㅗ  Sztuki Piękne
 ㅛ Nowe Media
 ㄷ  Projektowanie Ubioru
 ㄱ Warsztay
Wydział Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie

Rekrutuj inWAW
Zaprojektuj swoją przyszłość!


✺ Naucz się języka wyrażania przestrzeni w zakresie architektury wnętrz, sztuk pięknych, multimediów! Rozwijaj się interdyscyplinarnie – poszerzaj swoją wiedzę, odkrywaj nowe obszary nauki i sztuki, aby Twoja praca projektowa była twórczością na najwyższym poziomie! Twórz środowiska interaktywne, multimedialne, miej wpływ na przyszłość, kreuj przestrzeń dla następnych pokoleń! Bierz udział w życiu artystycznym naszej Uczelni, w realizowaniu międzynarodowych projektów, warsztatów, wydarzeń (Biennale Architektury Wnętrz, konferencja Aneksy Kultury, Spazio Polifonico, Virtual reality InteractiveLAB i wiele innych).

✺ Osiągnij wysoki poziom umiejętności rozwiązywania zróżnicowanych zadań z zakresu projektowania architektury wnętrz, wystaw i mebli, tkaniny i ubioru, a także doboru i kształtowania kolorystyki, oświetlenia i elementów infrastruktury technicznej! Zostań specjalistą w szeroko pojętej dziedzinie projektowania!

✺ Poszerzaj swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje w trakcie wyjazdów naukowo-badawczych, wykładów, konferencji i warsztatów prowadzonych przez kadrę z zagranicznych uczelni, konsultuj swoje idee z ekspertami w dziedzinie najnowszych technologii, wdrażaj swoje projekty, zdobywaj sławę międzynarodową!

✺ Pracuj indywidualnie lub w interdyscyplinarnych zespołach projektowych wraz ze studentami z innych uczelni – krajowych i zagranicznych! Bierz udział w pracach artystyczno-badawczych, artystycznym start-upie, wystawach w kraju i za granicą, naucz się promować swoje talenty – w prowadzonej przez Wydział Fashion Startup Gallery!

✺ Projektuj we wszystkich specjalnościach: meble, wnętrza, przestrzenie ekspozycyjne oraz tkaniny i ubiór! Dzięki wszechstronnemu programowi nauczania, który obejmuje teorię i praktykę z zakresu projektowania i sztuk pięknych, z dyplomem ukończenia Wydziału Architektury Wnętrz będziesz przygotowany do tego, by móc podjąć pracę w renomowanych, światowej sławy biurach projektowych, lub sam zaczniesz wyznaczać nowe kierunki w dziedzinie projektowania tworząc własną markę!
︎ E-KONSULTACJE DLA KANDYDATÓW, ROK AKADEMICKI 2020/2021:

Konsultacje dotyczą wszystkich kandydatów na wszystkie formy kształcenia prowadzone przez wydział tj. studia pierwszego i drugiego stopnia oraz studia podyplomowe. Konsultacje nie mają charakteru kursu przygotowawczego do egzaminu wstępnego, ale polegają na omówieniu przesłanych przez kandydata prac i udzieleniu mu wskazówek metodycznych i warsztatowych ukierunkowujących dalszą pracę.

Zalecamy kandydatów aby skorzystali z konsultacji z uwagi na specjalistyczny charakter studiów w ASP w Krakowie. Konsultacje są prowadzone przez wyznaczonych pedagogów.
Wydział Architektury Wnętrz, kierunek: architektura wnętrz.
Kandydatów na studia chcących skorzystać z e-konsultacji prosimy o przesyłanie portfolio (pliki jpg lub pdf max wielkość całego portfolio 150 MB) – najpóźniej dzień przed terminem konsultacji określonym w harmonogramie na adres e-mail poniżej.25 kwietnia 2020 – dr Joanna Łapińska
9 maja 2020 – mgr Dawid Królicki (nadsyłanie portfolio do 08.05)
16 maja 2020 – mgr Bożena Błażewicz (nadsyłanie portfolio do 15.05)
23 maja 2020 – mgr Juliusz Kosin, mgr Dawid Królicki 
(nadsyłanie portfolio do 22.05)


Po otrzymaniu portfolio od kandydatów pracownicy będą kontaktowali się on-line z kandydatami. Kandydaci otrzymają informacją zwrotną na swój adres mailowy, o sposobie przebiegu e-konsultacji.Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.  
® 2020 Piotrek SrebroMark
 #interior  #design  #intuicja  #informacja  #inspiracja  #intermedia  #online  #technika  #inżynieria  #marketing  #signin  #badania  #odmiana  #internet  #implementacja  #indeks  #login  #instalacja  #projektowanie  #incepcja  #rozwiązania  #business  #definicja  #inteligentne  #joinus!