Biennale

 

MIĘDZYNARODOWE BIENNALE ARCHITEKTURY WNĘTRZ to impreza cykliczna organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Wydział Architektury Wnętrz, pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Miasta Krakowa oraz Rektora ASP w Krakowie. Do udziału zaproszeni są projektanci, pedagodzy i studenci wyższych uczelni artystycznych i projektowych w kraju i zagranicą.W ramach biennale organizowana jest konferencja naukowa i konkurs na projekt przestrzeni.


 

V EDYCJA MIEDZYNARODOWEGO BIENNALE ARCHITEKTURY WNĘTRZ INAW 2018

V INTERNATIONAL BIENNIAL OF INTERIOR DESIGN INAW 2018

 

http://inaw.pl/

Program BIENNALE

 

 

 

IV EDYCJA MIEDZYNARODOWEGO BIENNALE ARCHITEKTURY WNĘTRZ INAW 2016

IV INTERNATIONAL BIENNIAL OF INTERIOR DESIGN INAW 2016

link-official website

link-Facebook event

Biennale 2016 EN – programm PDF

 

 

 

7 marca w Małopolskim Ogrodzie Sztuki otwarta została wystawa, towarzysząca Międzynarodowemu Biennale Architektury Wnętrz.
Wernisaż konkursowych prac studenckich i prac towarzyszących wystawie, przygotowanych przez pracowników ASP w Krakowie, poprzedzony został przemarszem studentów i nauczycieli z Wydziału Architektury Wnętrz. Wydarzenie miało charakter performansu o chwytliwej nazwie IN- CYDENT. Przenoszony głównymi traktami komunikacyjnymi miasta foliowy cepelin zwracał uwagę przechodniów i reklamował właściwą część wydarzenia. W trakcie otwarcia wystawy wręczono wyróżnienia i nagrody za najlepsze prace studenckie. Ekspozycję Biennale można było zwiedzać do 14 marca 2016 roku.
Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć relacjonujących otwarcie Biennale.
in-cydent

wernisaż

konferencje

Archiwum:

Edycja Biennale 2014 – Film

Edycja Biennale 2012 – Galeria