Wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie

ㅁ Projektowanie Wnętrz  ㅠ Projektowanie Mebli
ㅌ Projektowanie  Ekspozycji  ㅜ Sztuka Projektowania
ㅗ Sztuki Piękne  ㅛ  Nowe Media ㄷ Projektowanie Ubioru
ㄴ Laboratoria  ㄱ Warsztaty

Wydział Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie

2012

DUBAJNasz wyjazd dydaktyczno-naukowy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, miast gdzie w ostatniej dekadzie zrealizowano i nadal powstają ekstrawaganckie i najbardziej wizjonerskie architektoniczne konstrukcje miał miejsce w trzecim tygodniu kwietnia 2012 roku. Pragnąc, by stały już zespół studentów, pasjonatów podróżowania śladami najnowszych osiągnięć architektury i design’u mógł także i tym razem poszerzyć swoje doświadczenia zawodowe, aktywnie działające Koło Artystyczno-Naukowe Architektury Wnętrz zajęło się organizacją tego przedsięwzięcia. Nasze wyjazdy stały się już tradycją, przede wszystkim dlatego, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów i nie tylko. Tak więc uczestnicy wyjazdu przyodziani w czerwone koszulki z logo Uczelni i Wydziału AW, nieodzowny w dzisiejszych czasach element promowania i rozpowszechniania własnego dobra na świecie, wylądowali o poranku na „wyspach”- figurach zwielokrotnionych symboliczności!


Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.  
® 2020 Piotrek SrebroMark
 #interior  #design  #intuicja  #informacja  #inspiracja  #intermedia  #online  #technika  #inżynieria  #marketing  #signin  #badania  #odmiana  #internet  #implementacja  #indeks  #login  #instalacja  #projektowanie  #incepcja  #rozwiązania  #business  #definicja  #inteligentne  #joinus!