Wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie

ㅁ Projektowanie Wnętrz  ㅠ Projektowanie Mebli
ㅌ Projektowanie  Ekspozycji  ㅜ Sztuka Projektowania
ㅗ Sztuki Piękne  ㅛ  Nowe Media ㄷ Projektowanie Ubioru
ㄴ Laboratoria  ㄱ Warsztaty

Wydział Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie

ALTERNATYWNE PRZESTRZENIE PUBLICZNE: MATECZNY – BOREK FAŁĘCKI.
PRZYSZŁOŚĆ DŹWIĘKU W MIEŚCIEWstęp
Zaczynamy tę monografię od refleksji na temat dźwięku w mieście, podejmujemy próbę uszeregowania pojęć związanych z odbiorem dźwięku, przechodzimy przez społeczne pojmowanie przestrzeni, omawiamy współczynniki opisujące przestrzeń i dźwięk jednocześnie i kończymy refleksjami na temat przyszłości, podsumowując całość magiczną ilustracją otaczającej nas audiosfery. To zamierzone odejście od schematów klasycznej monografii, w której omawiany jest temat z punktu widzenia jednej grupy specjalistów. W tej książce nad tą sama przestrzenią i tym samym przedmiotem badań pochylą się eksperci z trzech dyscyplin naukowych.

Współcześnie funkcjonujące uwarunkowania ekonomiczne i polityczne doprowadziły nas, mieszkańców Krakowa, do punktu, w którym powstają przygnębiające raporty na temat dnia dzisiejszego i przyszłości. Przytaczamy te raporty wielokrotnie. Nie chcemy stać w tym miejscu bezczynnie. Przedstawiamy opowieść o tym, jak marzenia o nowych przestrzeniach w naszym królewskim mieście dzięki wiedzy prezentowanej na czterech krakowskich uczelniach zamieniają się w umiejętności i przeradzają się w projekty nowych rozwiązań.


Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.  
® 2020 Piotrek SrebroMark
 #interior  #design  #intuicja  #informacja  #inspiracja  #intermedia  #online  #technika  #inżynieria  #marketing  #signin  #badania  #odmiana  #internet  #implementacja  #indeks  #login  #instalacja  #projektowanie  #incepcja  #rozwiązania  #business  #definicja  #inteligentne  #joinus!